Революція в цій галузі пов'язана з відкриттям подвійної спіралі ДНК. Ще в 1869 ДНК відкрив швейцарський біолог Фрідріх Мішер. Але тоді він не припускав, що це носій генетичної інформації, що об'єднує всі живі істоти, починаючи від людини до земляного хробака.
четверг, 3 ноября 2016 г.
Біологія відіграє велику роль у розвитку медицини
Сучасні біологічні відкриття дозволяють людству вийти на принципово новий рівень у розвитку медицини. Наприклад, японські вчені змогли виділити і розмножити природним шляхом стовбурові клітини, отримані з тканин звичайного середньостатистичного чоловіка. Подібні відкриття, безсумнівно, можуть вплинути на медицину майбутнього.
Експериментальна біологія і медицина тісно пов’язані. З галузей біології це стосується не лише генетики, молекулярної біології або біотехнології, але і таких фундаментальних напрямків як ботаніка, фізіологія рослин, зоологія і, звичайно ж, анатомія і фізіологія людини. Глибокі дослідження нових видів рослин і тварин можуть дати поштовх до відкриття нешкідливих, природних способів боротьби із захворюваннями. Відкриття в області анатомії і фізіології здатні привести до якісного поліпшення процесу лікування, реабілітації або проведення операцій.
Чому біологію вважають наукою майбутнього?
Що вивчає біологія? Цей простий на перший погляд питання може серйозно поставити в глухий кут. Біологія вивчає все живе і навіть умовно живе - віруси, бактерії, рослини, гриби, тварин і людей. Вивчає, як вони виникають, народжуються і вмирають, за якими законами живуть. Осягнувши хоча б частину цих законів, людство отримує можливість керувати ними, зі споживача перетворюючись на творця.
А як вважаєте ВИ?
А як вважаєте ВИ?
А як вважаєте ВИ?
Подписаться на:
Сообщения (Atom)